جمعه, 28 دی 1397

گروه انفورماتیک سپهر ارائه دهنده خدمات متنوع حوزه وب شامل طراحی سایت میباشد، جهت مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت به وبسایت این شرکت مراجعه نمایید.

رایان سرور ارائه دهنده خدمات برتر هاستینگ میزبان مطمئن وب سایت شماست

 


آموزش CCIE LAB Security در اسرار سنجش بصورت یک کلاس LAB برگزاری می گردد. در این دوره 10 سناریوی CCIE LAB در کلاس آموزش داده می شوند.

LAB Exam

8ساعت برای این آزمون در نظر گرفته شده است.در این قسمت یک سناریو به شما داده می شود که آن را باید Config و Troubleshootingکنید. در این قسمت از ازمون 6 دستگاه Router و4دستگاه Switch و2 دستگاه ASAو یک دستگاه IPSو یک سرور ACSو یک PC جهت انجام تنظیمات در اختیار شما قرار دارد .

نتیجه آزمون

حداکثر بعد از 48 ساعت نتیجه آزمون به شما اطلاع داده خواهد شد. جهت مشاهده نتیجه آزمونlogin کردن به سایت سیسکو اجباری می باشد .کسانی که در این آزمون نمره قبولی کسب نمی نمایند تا 14 روز اجازه دارند که در خواست تصحیح مجدد را به سیسکو اعلام نمایند این درخواست 250 دلار هزینه در برخواهد داشت .

طبق آمار سیسکو فقط 0.3% در صد از افرادی که این در خواست را داشته اند موفق به کسب نمره قبولی شده اند.هزینه آزمون CCIE LAB برای تمامی شاخه ها مبلغ 1500 دلار امریکا می باشد.