پنج شنبه, 01 فروردين 1398

گروه انفورماتیک سپهر ارائه دهنده خدمات متنوع حوزه وب شامل طراحی سایت میباشد، جهت مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت به وبسایت این شرکت مراجعه نمایید.

رایان سرور ارائه دهنده خدمات برتر هاستینگ میزبان مطمئن وب سایت شماست

 

- رییس مجتمع های آموزشی فنی و حرفه ای اسرار سنجش و انیشتین مشهد گفت: ثبت نام از واجدین شرایط برای سیزدهمین دوره المپیاد ملی مهارت، همزمان با سراسر كشور در مشهد آغاز شد.

 

این مسابقات در مراحل شهرستانی، استانی، كشوری و جهانی برگزار می شود.
برگزیدگان كشوری براساس قانون جزو نخبگان محسوب و از حمایت های ویژه سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور و تسهیلات بنیاد ملی نخبگان، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برخوردار می شوند.
- جوانان علاقه مند می توانند برای ثبت نام از تاریخ 26 فروردین ماه لغایت 15 اردیبهشت ماه 1391 به جهت دریافت شرایط و تسهیلات اعطائی مجتمع های آموزشی فنی اسرار سنجش و انیشتین مشهد مراجعه نمایند.
- آزمون مرحله شهرستانی 29 اردیبهشت ماه و آزمون استانی 30-29 تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد.
- شرایط سنی برای علاقه مندان شركت كننده در رشته های ساخت و تولید تیمی و مكاترونیك متولدین 11/10/1366 به بعد و برای مابقی رشته ها متولدین 11/10/1369 به بعد می باشد.
- درسالی كه از سوی رهبری سال تولید ملی، حمایت از كار و سرمایه ایرانی نام گذاری شده، شناسایی، جذب و حمایت از جوانان دارای مهارت، مستعد و نخبه كشور كه از ارزشمندترین سرمایه های كشور هستند، امری مهم و حیاتی بشمار می آید.
علاقه مندان به شركت در المپیاد می توانند برای ثبت نام و كسب اطلاعات بیشتر به مجتمع های آموزشی فنی اسرار سنجش مشهد و یا به سایت اداره المپیاد مجتمع فنی مهندسی ( www.AMOZESH.TV) مراجعه و یا با شماره تلفن های 0511- 7659919 , 6623700تماس حاصل فرمایند.