یکشنبه, 30 شهریور 1399

- رییس مجتمع های آموزشی فنی و حرفه ای اسرار سنجش مشهد گفت: ثبت نام از واجدین شرایط برای سیزدهمین دوره المپیاد ملی مهارت، همزمان با سراسر كشور در مشهد آغاز شد.

 

این مسابقات در مراحل شهرستانی، استانی، كشوری و جهانی برگزار می شود.

برگزیدگان كشوری براساس قانون جزو نخبگان محسوب و از حمایت های ویژه سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور و تسهیلات بنیاد ملی نخبگان، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برخوردار می شوند.

-          جوانان علاقه مند می توانند برای ثبت نام از تاریخ 26 فروردین ماه لغایت 15 اردیبهشت ماه 1391 به جهت دریافت شرایط و تسهیلات اعطائی مجتمع های آموزشی فنی اسرار سنجش مشهد مراجعه نمایند.

-          آزمون مرحله شهرستانی 29 اردیبهشت ماه و آزمون استانی 30-29 تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

-          شرایط سنی برای علاقه مندان شركت كننده در رشته های ساخت و تولید تیمی و مكاترونیك متولدین 11/10/1366 به بعد و برای مابقی رشته ها متولدین 11/10/1369 به بعد می باشد.

-          درسالی كه از سوی رهبری سال تولید ملی، حمایت از كار و سرمایه ایرانی نام گذاری شده، شناسایی، جذب و حمایت از جوانان دارای مهارت، مستعد و نخبه كشور كه از ارزشمندترین سرمایه های كشور هستند، امری مهم و حیاتی بشمار می آید.

علاقه مندان به شركت در المپیاد می توانند برای ثبت نام و كسب اطلاعات بیشتر به مجتمع های آموزشی فنی اسرار سنجش مشهد و یا به سایت اداره المپیاد مجتمع فنی مهندسی ( www.AMOZESH.TV) مراجعه و یا با شماره تلفن های 0511- 7659919 , 7639889تماس حاصل فرمایند.